Moderní manažerské vzdělání

Akademický rok 2023/2024

12.06.2023

Přihlaste se k nám na Akademii krizového řízení a managementu s.r.o. pro akademický rok 2023/2024!

Nový akademický rok se rychle blíží a už nyní máte skvělou příležitost začít svou akademickou cestu na Akademii krizového řízení a managementu s.r.o. S naší širokou škálou programů, včetně BBA, MBA, DBA, LL.M., MPA, LL.M. pro úředníky, MSc., BTC a dalších, máte možnost získat hloubkové a aktuální znalosti, které vám pomohou dosáhnout vašich profesních cílů.

Jako ověřená instituce se dlouholetou historií a silným důrazem na inovace jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout špičkové manažerské programy, které jsou navrženy tak, aby vás připravily na výzvy a příležitosti v dnešním dynamickém světě. Naše kurzy jsou vedeny předními odborníky a jsou k dispozici online, což umožňuje flexibilitu potřebnou pro moderní studenty.

Nenechte si ujít tuto skvělou příležitost zahájit nebo pokračovat ve svém vzdělání s námi. Přihlaste se již dnes a staňte se součástí naší komunity studentů, kteří se snaží zlepšit své dovednosti, získat nové perspektivy a dosáhnout svých profesních cílů.

Přihlášky můžete vyplnit kdykoliv na adrese https://www.manazersketituly.cz/prihlaska-ke-studiu. Přidejte se k nám a objevte, jak vám může Akademie krizového řízení a managementu s.r.o. pomoci dosáhnout vašich akademických a kariérních snů. Těšíme se na vás v nadcházejícím akademickém roce 2023/2024!

Odebírat NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek Akademie krizového řízení a managmentu, aby Vám neunikla žádná novinka.