Moderní manažerské vzdělání

Akademický rok 2024/2025

12.06.2023

Zahajte svou budoucí kariéru s Akademií krizového řízení a managementu s.r.o. v akademickém roce 2024/2025!

S příchodem nového akademického roku přichází i výzva rozšířit vaše obzory a posunout vaše profesní cíle na novou úroveň. Akademie krizového řízení a managementu s.r.o. nabízí široké spektrum akademických programů, mezi které patří BBA, MBA, DBA, LL.M., MPA, LL.M. speciálně pro úředníky, MSc., BTC a mnoho dalších. Tyto programy jsou specificky navrženy tak, aby poskytovaly nejen teoretické znalosti, ale také praktické dovednosti, které jsou dnes na trhu práce vysoce ceněné.

Nyní máte možnost přihlásit se k našim programům již dnes! Přihlášky jsou otevřené a přijímáme je kontinuálně, což vám umožňuje začít studovat kdykoliv během roku, bez ohledu na měsíc. Naše kurzy jsou uzpůsobeny tak, aby vyhověly potřebám moderních studentů, a nabízí flexibilitu potřebnou pro ty, kteří chtějí své vzdělání skloubit s osobními či profesními závazky.

Jako instituce s bohatou historií a závazkem k inovacím jsme hrdí, že můžeme nabídnout vzdělávací programy na nejvyšší úrovni. Naše kurzy, které vedou přední odborníci ve svých oborech, jsou přístupné online, což zajišťuje flexibilitu, kterou dnešní studenti vyžadují.

Nenechejte si ujít příležitost zapojit se do našeho vzdělávacího programu. Přihlášku můžete podat online na webových stránkách https://www.manazersketituly.cz/prihlaska-ke-studiu a stát se tak členem naší dynamické komunity studentů. Společně s námi můžete získat cenné znalosti a dovednosti, které vám pomohou dosáhnout vašich akademických i profesních cílů.

Připojte se k nám a začněte psát svou budoucnost na Akademii krizového řízení a managementu s.r.o. Těšíme se na vás v akademickém roce 2024/2025!

Odebírat NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek Akademie krizového řízení a managmentu, aby Vám neunikla žádná novinka.