Moderní manažerské vzdělání

S radostí oznamujeme, že naše knižní novinka je konečně tady!Název knihy: Podnikání 2.0: zvládni podnikání s umělou inteligencí

Autor: Michal Hanák

Vydavatelství: Akademie krizového řízení a managementu s.r.o.

Místo vydání: Uherské Hradiště

Rok vydání: 2023

ISBN: 978-80-88398-14-1

Cena: 299,- Kč (včetně poštovného a balného)

Knihu vydalo vydavatelství Akademie krizového řízení a managementu s.r.o. V knize Podnikání 2.0: zvládni podnikání s umělou inteligencí naleznete cenné informace pro všechny, kteří se zajímají o moderní trendy v podnikání a chtějí zjistit, jak využít umělou inteligenci ve svém podnikání. Autor Michal Hanák je zkušeným specialistou na podnikové strategie a nové technologie. Jeho přístup k tématu je praktický a přehledný, s mnoha reálnými příklady a návody. Bez ohledu na to, zda jste začínající podnikatel nebo zkušený manažer, tato kniha Vám poskytne cenné nástroje k pochopení a úspěšnému zvládnutí podnikání v éře umělé inteligence.

Chcete-li si knihu objednat, můžete tak učinit zasláním emailu na adresu studijni@i-academy.eu. Cena knihy ve výši 299,- Kč zahrnuje jak samotnou knihu, tak i náklady spojené s poštovným a balným. Knihu můžete také zakoupit osobně na adrese: Pivovarská 273 Uherské Hradiště 686 01 v Rezidenci Hnízdo.

Neztrácejte čas a začněte objevovat nové možnosti pro své podnikání ještě dnes! Kupte si knihu Podnikání 2.0: zvládni podnikání s umělou inteligencí a začněte transformovat svůj podnik v době digitální revoluce.

Odebírat NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek Akademie krizového řízení a managmentu, aby Vám neunikla žádná novinka.