Moderní manažerské vzdělání

Nový Obor: BBA v Umělé Inteligenci

12.06.2023

Nový Obor: BBA v Umělé Inteligenci

Akademie krizového řízení a managementu s.r.o. je nadšena, že může oznámit nový studijní program - Bachelor of Business Administration (BBA) s hlavním zaměřením na umělou inteligenci. Tento inovativní program je navržen tak, aby vybavil studenty dovednostmi a znalostmi potřebnými pro navigaci a přežití v dnešním digitálně orientovaném podnikatelském světě.

V naší nové oblasti studia se zaměříme na zkoumání a použití umělé inteligence (AI) v obchodním prostředí. Tento program je ideální pro studenty, kteří mají zájem o technologii a chtějí se zapojit do rychle se rozvíjejícího oboru umělé inteligence.

Studium BBA s hlavním zaměřením na umělou inteligenci na Akademii krizového řízení a managementu vás připraví na výzvy a příležitosti, které přináší digitalizace a automatizace v oblasti podnikání. Vyučování je zaměřeno na praktické aplikace a zahrnuje také přednášky a semináře od předních odborníků v oblasti umělé inteligence.

Stejně jako všechny naše programy, i tento je k dispozici online. Veškeré přednášky a materiály jsou dostupné kdykoli, což umožňuje flexibilitu potřebnou pro dosažení rovnováhy mezi studiem a osobním životem.

Pokud máte zájem o rozvíjení dovedností v oblasti umělé inteligence a chcete se podílet na přední linii technologické inovace, pak je náš nový program BBA v umělé inteligenci právě pro vás. Přidejte se k nám a připravte se na budoucnost s Akademií krizového řízení a managementu!

Odebírat NEWSLETTER

Přihlaste se k odběru novinek Akademie krizového řízení a managmentu, aby Vám neunikla žádná novinka.